Najdeme vám ideálního lektora.
Chci doučování

Výuka hry na klavír Praha

Nabízíme individuální lekce hry na klavír a klávesové nástroje, které tvoří zajímavou alternativu k základním školám umění, tzv. liduškám. Výhodou je zejména nižší cena, méně formální a přátelský přístup učitele a přizpůsobění obsahu lekcí vašim potřebám. Co vám tedy můžeme například nabídnout?

 • škola hry na klavír, piano, klávesy nebo varhany
 • teorie, akordy, transpozice, čtení not
 • lekce klavíru pro všechny věkové kategorie (6 až 99 let)
 • výuka pro začátečníky i pokročilejší hráče
 • pomoc s výběrem vhodného nástroje
 • možnost zapůjčení nástrojů

Výuka může probíhat u vás doma nebo u učitele, který zajistí vhodné prostory. Nabízíme možnost vybrat si lektora podle preferencí a sympatií pomocí přehledných profilů nebo poslat poptávku všem registrovaným učitelům.

Někteří lektoři hry na klavír


Ing. Markéta Králová
Cena: 550 Kč / 60 min
Může dojíždět: ne
Výuka u lektora: ne
více o lektorovi | přidat lektora do objednávky
Ing.  Markéta Králová  (33 let)
Podpořím vás na své cestě poznávání němčiny, francouzštiny, hry na klavír a flétny.

Lekce se mnou jsou hóóódně konverzační, zážitkové a zaměřené na to, co právě potřebujete. Naučím vás skutečně hovorový jazyk a vyladíme vaši výslovnost, aby byla minimálně odlišná od rodilých mluvčí.

Jazykům se profesionálně věnuji přes 12 let a jsou mým životním stylem. Ukážu i vám, jak jazyky v lehkosti zakomponovat do svého každodenního života a podpořím vás, abyste dlouhodobě vydrželi.

Naučím vás, jak zoptimalizovat svůj proces studia tak, abyste měli za co nejméně investovaného času ty nejlepší výsledky. Navrhnu vám možnosti, jak své studium jednoduše uchopit.

Odkryju vám tajemství polyglotů, jak rychle poznávat jazyky. Povím i o různých metodách, při nichž se fakt nebudete nic šprtat nazpaměť. Nebudeme spolu používat učebnice a spíš vás mnohem víc zaměřím na praxi a používání jazyka.

Hru na klavír, flétny i jazyky vyučuji online přes Skype, nebo Google Meet. Žiji totiž na jihu Francie. Vytvořila jsem si systém, díky kterému vůbec nepoznáte, zda se mnou sedíte v místnosti, nebo jsem s Vámi online na počítači.

Se svými klienty na hudbu se soustředím na to, jaké písničky se jim líbí a jaké si chtějí zahrát. Hudba je především o prožitku a emocích. Skrze ní se vyjadřujeme. Proto chci, aby Vás hudba bavila a naplno jste si ji užívali. O to tady přeci jde, ne? :)

Na jazyky jsem vytvořila spoustu podporujících materiálů, které najdete i na mém stejnojmenném webu.

NĚCO O MNĚ...
Jsem online lektorka jazyků a hry na klavír a také neuro-ligvistka s praxí od roku 2010.

Věřím, že jakýkoli jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje a informace.

A proto jsem tu od toho, abych vám tyto informace předávala a ukazovala cesty, jak jazyk poznat jednoduše, přirozeně, efektivně, zábavně a navíc s radostí a jistotou, že se opravdu všude a s každým domluvíte.

Cena 60 minutové lekce se mnou je 550 Kč. Pokud jste skupinka 2-3 lidí a rádi byste měli lekce společně, je to jen 400 Kč za osobu.

Fakturace je samozřejmostí. Je to moje práce na plný úvazek a řádně odvádím veškeré odvody, daně a ostatní poplatky.

Pokud s vámi můj profil rezonuje, ozvěte se mi a pojďme se společně setkat. :-) Těším se na vás.
Vyučované předměty:
čeština pro cizince, domácí výuka, flétna, francouzština, klavír, němčina
Upřesnění kompetencí ve vyučovaných předmětech:
Vyučuji od úplných začátečníků, až po vysoce pokročilé. Jsem bilingvní francouzsko-česká mluvčí a polyglotka. Na svých lekcích se maximálně soustředím na vás a váš progres.
Škola nebo zaměstnání:
2010-současnost: Online lektorka jazyků (fr, de) a hry na klavír 2017-2019 Neurolinguistics, University Saint Petersburg - (multilinguální studium v němčině, angličtině, francouzštině a angličtině) 2010-2016 Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta Podnikohospodářská a Fakulta mezinárodních vztahů 2006-2010 Škola ekonomiky a cestovního ruchu
Doklady znalostí:
Státní zkoušky z obou jazyků (de a fr) na vysoké škole, tlumočení na mistrovstvích světa, dlouhodobé pobyty v zahraničí, zahraniční stáže ve Francii, Luxembourgu, Německu, Švýcarsku, Lichtensteinsku Rakousku a Belgii. Absolvovala jsem i stáž na francouzském velvyslanectví.

Mám licenci jako průvodce, delegát a tlumočník v cestovním ruchu.

Absolvovala jsem master výcvik neuro-lingvistického programování a mám za sebou několik studijních kurzů na zahraničních univerzitách.


Např.: Positive psychology na The University of North Carolina at Chapel Hill, dále pak Learning How to Learn na The University of California: San Diego.

V roce 2019 jsem dokončila studium v návaznosti na mé předešlé vzdělání v oblasti výzkumu mozku a neurověd: Neurolinguistics na University Saint Petersburg, kde jsou mými profesory Tatiana V. Chernigovskaya, doktorka věd v psychologii a neurolingvistice, a Kennth Hugdahl, norský profesor biologické psychologie, a další.

Momentálně žiji na jihu Francie v Provence, proto všechny své lekce vedu online.
Zkušenosti, praxe:
Jazykům a svým klientům se profesionálně věnuji víc jak 12 let a předávám jim to nejlepší, co umím a znám s respektem k jejich osobnostem a životnímu stylu, aby se rychle a správně naučili to, po čem jejich srdíčko touží. :)

Pod rukami mi, za více jak 13 let mé profesionální praxe, prošli a prochází jak malinké děti a školáčci, tak starší žáci a samozřejmě dospělí.
Cena:
550 Kč / 60 min
Může dojíždět:
ne
Výuka u lektora:
ne
Časové možnosti:
Ve všední dny jsem Vám k dispozici od 9 do 18 hodin. Poslední lekci je možné začít v 18 hodin.

O víkendech nevyučuji. Znáte to - úklid, praní, vaření, nákupy, procházka a taky trošku toho odpočinku je prostě třeba.✨
Slovní hodnocení tohoto lektora od jeho předchozích žáků (celkem 6)
Příjemné vystupování, ochota, dceru hodiny moc baví.

Velmi prijemna a vstricna lektorka, ktera umi u zaku vzbudit zajem o jazyk. Bez memorovani, zajimavou a napaditou formou, ale presto systematicky a vytrvale vest ke zlepseni ciziho jazyka (v tomto pripade francouzstiny).

Velice příjemný a snaživý lektor.

Proaktivní a pozitivní přístup, dcera se na kekce vždy těší, ale co je nejvíc je, že jsem nevěřil, že se dá naučit hrát na klavír vzdáleně přes tablet, za to oběma (lektorce i dceři) opravdu velký kredit!!

vysoká kvalita výuky a nadstandardní přístup

Markéta je velmi interaktivní, pozitivní a vždy dochvilná. Dělá hru na flétnu pro dceru zábavnou a motivující.
Hodně si s dcerou povídá - měly zatím jen 2 lekce, takže jsou stále ve fázi poznávání se. Považuji za důležité a velmi přínosné, že Markéta využívá společný čas online k tvorbě vztahu se studentem. Přestože se může na první pohled zdát, že "málo hrají během hodiny", je tento počáteční relationship/trust building u výuky online zcela klíčový pro další postup ve výuce - pro pohodu a motivaci studenta.
Také oceňuji operativní komunikaci s Markétou přes Whatsapp.


Mgr. Diana Molnar
Cena: 450 Kč / 60 min
Může dojíždět: ano
Výuka u lektora: ne
více o lektorovi | přidat lektora do objednávky
Mgr.  Diana Molnar  (50 let)
Vyučované předměty:
klavír
Upřesnění kompetencí ve vyučovaných předmětech:
Hra na klavír
Škola nebo zaměstnání:
Vysokoškolské vzdělání, Magister, Ukrajina( Červená deska) 2009.
Cena:
450 Kč / 60 min
Může dojíždět:
ano
Upřesnění možností dojíždění:
dojíždět na různé destinace není problém.
Výuka u lektora:
ne
Slovní hodnocení tohoto lektora od jeho předchozích žáků (celkem 11)
Paní Diana je velmi příjemná a profesionální. Pomohla mi opět najít lásku k hudbě, a to nemám zrovna ráda teorii. S ní je to ale potěšení. Velmi doporučuji.

Dobry den,
jsem velice spokojena, pani ucitelka je moc prijemna a mila, syn je nadseny. Vyuka na klavir je profesionalni a kvalitny, vyborny pristup. Moc dekuji, Hana Dibelkova

Diana je velmi příjemná a elegantní dáma. Jsem s ni velmi spokojena !

Paní Dianu ráda doporučím. Dcera (5 let) chtěla zkusit hrát na klavír. Zatím proběhlo jen několik lekcí, ale dcera je spokojená a já také. Výuka je srozumitelná a přizpůsobená i takto malému školkovému dítěti, které neumí zatím číst ani psát. Přesto se každou lekci naučila jednoduchou skladbu a stále je pro hraní nadšená. Spolehlivé a milé jednání, zábava i důraz na techniku hraní a rozvoj dalších potřebných dovedností pro kvalitní základy. Tak zatím vypadá naše spolupráce. Děkujeme.

Paní Diana je velmi vstřícná a trpělivá. Výukají baví. Nic mi neodpustí a přesto vytváří pohodovou atmosféru. Má velké znalosti a s radostí je předává dál. Řekla bych hodně muziky za rozumné peníze. Já určitě paní Dianu ráda doporučím.

Paní Molnar je skvělá učitelka, umí velmi dobře vysvětlit problematiku a vše názorně ukázat. Hodiny s paní Molnar mě velmi baví, jsou zábavné a pokroky jsou rychle vidět.

S pani lektorkou jsme velmi spokojeni, je sympaticka, charismaticka a umi s detma pracovat. Syn se na hodiny piana vzdycky tesi a po kazde lekci vidim u nej pokrok, takze super.

Dobrý den, s paní učitelkou jsme naprosto spokojení, má úžasný přístup k dětem. Je trpělivá a velmi šikovná. Každému bych doporučila. Doufám, že paní učitelka k nám bude i nadále docházet, protože dcerku s ní lekce moc baví a to je ten největší úspěch. Jsem hrozně vděčná, že jsem na paní Molnar na vašich stránkách narazila. Takže moc děkuji.

Skvělá lektorka! Po měsíci jsem se posunul mnohem dál než s předchozím lektorem po půl roce. Hodiny jsou systematicky vedeny. Paní lektorka umí pochválit i konstruktivně vytknout nedostatky. Jsem s ní moc spokojený!

Velmi spokojen zatím. Paní chodí včas, je flexibilní pokud musím hodinu zrušit. Dobrá učitelka a záleží jí na vytvoření dobrých základů.

S paní Dianou jsme spokojeni, se synem moc pěkně pracuje a již v tak krátké době vidíme pokroky.


Dis. Petra Viktoria Kantorová
Cena: 600 Kč / 60 min
Může dojíždět: ne
Výuka u lektora: ano
více o lektorovi | přidat lektora do objednávky
Dis.  Petra Viktoria Kantorová  (34 let)
Vyučované předměty:
domácí výuka, flétna, klavír, kytara, zpěv
Upřesnění kompetencí ve vyučovaných předmětech:
Vyučuji od začátečníků až po VŠ. Pracující, přijímací zkoušky na různé školy, jen tak pro radost.
Škola nebo zaměstnání:
Jsem soukromá učitelka, která vyučuje ve své vlastní hudebně a to od dětí až po dospělé. Vystudovala jsem konzervatoř v Českých Budějovicích a dále pokračovala na Mezinárodních hudebních studiích v Praze. Zahrála si několik rolí v muzikálech a činoherním divadle a prošla hudebními, dechovými i pedagogickými kurzy.
Doklady znalostí:
Vyučuji: zpěv, herectví a hru na klavír, keyboard, různé flétny, české dudy, ukulele, mandolínu, banjo a několik druhů kytar - to vše není problém naučit od začátečníků po přípravu na konzervatoř, hudební gymnázium nebo vysokou školu a nebo jen tak pro Vaši radost. Samozřejmě také hudební nauku od začátku až po složitější věci vysvětlím a pomohu pochopit. V neposlední řadě pomohu s výukou dirigování nebo hudebních terapeutických nástrojů.
Zkušenosti, praxe:
Vyučuji již několik let. Každá hodina se platí zvlášť, nejste ničím vázaní. Náplň hodin je velmi individuální a já se budu snažit splnit vše, co si budete přát se naučit. Výuka osobně na Praze 13, nebo online přes Skype.
Cena:
600 Kč / 60 min
Může dojíždět:
ne
Výuka u lektora:
ano
Upřesnění možností výuky u lektora:
Přímo u metra B - Luka.
Časové možnosti:
Sestavuji si individuální rozvrh a budu se Vám snažit co nejvíce přizpůsobit.
Slovní hodnocení tohoto lektora od jeho předchozích žáků (celkem 21)
Paní Kantorová je velice vstřícná, hodiny s ní mě velmi baví. Určitě k ní budu dále chodit.

Jsem velmi spokojený, hodiny probíhají podle mých představ a teším se na další hodiny.

S lektorkou mě lekce baví. Lektorka je vtipná se smyslem pro humor a přijde mi, že mě za pár lekcí naučila opravdu hodně. Vše ochotně a s úsměvem vysvětlí.

Opravdu velice trpělivá učitelka. Vhodná pro začátečníky, kteří neumí ano noty, ale chtěli bys se naučit na klavír. Velice profesionální, konstruktivní a milý přístup k výuce. Lektorka je na vysoce profesionální úrovni, takže směle mohu doporučit i pro pokročilé hráče na klavír.

Šikovná a neagresivní - přesně to, co potřebujeme. :)

Individuální přístup, přizpůsobí výuku jednak požadavkům a ke správné motivaci, přátelské a korektní jednání

Styl výuky v pořádku - resp. nemohu posoudit, viděli jsme se max. 3x za tři měsíce. Problém bych spíše viděla v opakovaném rušení lekcí ze strany lektora

Příjemný přístup. A snad se dostaví i výsledky.

Přátelská, usměvavá, jemná mladá paní. V prostředí jsem se cítila velmi příjemně, čisto a uklizeno. Lektorka se vyjadřovala přátelsky, tak je atmosféra uvolněnější, mé požadavky splnila lépe než jsem očekávala. K této lektorce se vrátím. Skvělé je i místo konání lekce.

Viktoria je velmi sympatická, s pozitivním přístupem a vždy se na její hodiny těším!

Skvělé vyučování a velice dobrá komunikace. :)

Dobra domluva, vse prima.

Vse je perfektni. Viktoria je prijemna, ochotna mlada pani.

Paní Kantorová,je velice milá,vždy nám vyjde vstříc.

umí pracovat s dětmi, syna výuka bavi

Dodnes se mi nikdo neozval

Neproběhla žádná lekce.

Nelze hodnotit výuku, neboť neproběhla. Ze čtyř plánovaných lekcí 2x zrušeno ze strany paní lektorky, poslední lekce potvrzena, přesto se neuskutečnila, paní lektorka se nedostavila, na telefon nereaguje. Zklamání. Budeme hledat jiného vyučujícího.

Skvělá lektorka.

Paní lektorka Viktorie je vždy skvěle připravená a v dobré náladě. Vážím si jejího povzbuzování a elánu. Každá lekce je pro mě skvělý relax a mohu vidět i posun ve hře na baskytaru.

Paní Viktoria je velmi vstřícná a milá. Je zkušená a trpělivá. Ráda bych ji doporučila pro každého.

Potřebujete pomoci?
poptávka
převzetí lektorem
Výuka
Napište nám, co potřebujete.
Zprostředkujeme vám lektora rychle a zdarma.
Lektor se vám sám ozve a domluvíte si první hodinu.

Stručně o nás

DoučováníPraha.cz je internetová databáze lektorů poskytujících klasické individuální doučování.
Stačí vyplnit rychlou a nezávaznou poptávku níže a dále se již nemusíte o nic starat.
Zprostředkujeme vám rychle a zdarma lektora, který se vám ozve telefonicky nebo e-mailem.
 • V objednávce si můžete sami snadno vybrat lektora pomocí přehledných profilů s uvedenou cenou za výuku nebo nechat výběr lektora na nás (pak je garantována cena 350 Kč/hod.). Doučují u nás lektoři všech věkových kategorií.
  Možnost výběru lektora
 • Díky hodnocení výuky, o které žádáme klienty mailem, máme možnost sledovat kvalitu služeb poskytovaných jednotlivými lektory, a udržovat tak nabídku vyučujících v nejlepší možné kvalitě. V případě nespokojenosti s prací lektora vždy ochotně a rychle zajistíme náhradního.
  Sledujeme kvalitu lektorů
 • V objednávce zvolte, zda preferujete dojíždění lektora k vám nebo si přejete, aby výuka probíhala u lektora. Dále je možné realizovat výuku ve veřejných prostorech (kavárny, knihovny, studovny VŠ...). Dojíždění na území hlavního města Prahy je zdarma (u objednávek bez výběru lektora, při výběru lektora platí údaj v profilu).
  Možnost dojíždění zdarma
 • V oblasti zprostředkování doučování působíme již od roku 2008, od té doby jsme v celkem devíti městech zprostředkovali více jak 4500 doučování. Naše databáze čítá téměř 2500 lektorů. Stále pracujeme na zdokonalování našeho systému a zlepšení komfortu klientů.
  Tradice a zkušenosti
 • Jsme zprostředkovatelský portál, který se snaží co nejefektivněji spárovat poptávku s nabídkou. Vytváříme tak příznivé podmínky jak pro klienty, tak pro lektory. Zprostředkování doučování je zcela zdarma, za výuku platíte přímo lektorovi hotově po skončení každé lekce.
  Nejsme agentura

Kolik to stojí?

350 Kč / hod nebo dle výběru
Pokud si v objednávce nevyberete konkrétní lektory, cena je jednotná: 350 Kč/hod.
Za dojíždění lektora neplatíte.
Pokud si vyberete konkrétní lektory, pak platíte u nich uvedenou cenu.
Lektor si může stanovit také cenu za dojíždění.
Za samotné zprostředkování doučování neplatíte nic. Více...

Platba lektorovi v Kč

Počet studentů Cena za 60 minut
(celkem)
Cena za 60 minut
(na jednoho)
1 350 350
2 450 225
3 – 4 550 140 – 180
5 a více 600 120 a méně

Tyto ceny platí pro neadresné objednávky (bez výběru lektora). Pokud si v objednávce vyberete konkrétního lektora, bude vás pak doučovat za cenu jím určenou (tu uvidíte hned při výběru).

Objednávka doučování

Vzhledem k mimořádné situaci doporučujeme využít především doučování online. Více informací

Také nově nabízíme předmět "domácí výuka". Více informací

.

Stručné shrnutí, jak vám můžeme pomoci:

 • o co jde: ušetříme vám čas tím, že vás propojíme s lektorem podle požadavků, které si napíšete níže
 • za kolik: zprostředkování je zdarma, mzda lektorovi 350 Kč/hod (můžete si ale lektora sami vybrat, pak respektujete cenu, kterou uvádí)
 • kde a kdy doučování probíhá: toto i další detaily si domluvíte přímo s lektorem, aby se vám to oběma hodilo
 • opravdu to funguje: zprostředkovali jsme už více než 50 000 doučování
 • co dál: do následujícího formuláře nám napište vaše přání a požadavky, ozve se vám přímo váš nový lektor
Předmět doučování
Předmět:
Pokud potřebujete doučit více předmětů, můžete přidat další níže.
Úroveň předmětu:
Pokud látka nejde přesně zařadit, vyberte nejlépe odpovídající údaj.
Předpokládaná délka:
Nejde o nijak závazný údaj, délka se může později měnit. Jednou lekcí se zde rozumí 60 minut výuky.
Popis látky k doučení:
Zadejte prosím alespoň stručný popis látky k doučení.
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Popište prosím podrobně, s čím potřebujete pomoci, abychom vám mohli zprostředkovat vhodného lektora.
Příklad: Doučování matematiky pro syna v 1. ročníku obchodní akademie. Příprava na čtvrtletní práci z rovnic, nerovnic a jejich soustav.
Předmět: Odebrat
Úroveň předmětu:
Předpokládaná délka:
Popis látky k doučení:
Zadejte prosím alespoň stručný popis látky k doučení.
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Předmět: Odebrat
Úroveň předmětu:
Předpokládaná délka:
Popis látky k doučení:
Zadejte prosím alespoň stručný popis látky k doučení.
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Upřesnění požadavků
Počet osob:
Kolik studentů se bude výuky účastnit? Cenu pro více osob najdete v ceníku.

Platba lektorovi v Kč

Počet studentů Cena za 60 minut
(celkem)
Cena za 60 minut
(na jednoho)
1 350 350
2 450 225
3 – 4 550 140 – 180
5 a více 600 120 a méně

Tyto ceny platí pro neadresné objednávky (bez výběru lektora). Pokud si v objednávce vyberete konkrétního lektora, bude vás pak doučovat za cenu jím určenou (tu uvidíte hned při výběru).

Online nebo osobně
Pro online výuku doporučujeme využití bezplatného programu Skype, ať už k videohovorům, nebo ke sdílení obrazovky.
Jste ochotni případně dojíždět?
Pokud nebudete trvat na dojíždění lektora k vám, může výuka probíhat buď přímo u lektora, nebo např. v knihovně (podle domluvy) v přijatelném dosahu od vašeho bydliště.
Může být jazykem výuky případně slovenština?
Někteří z našich lektorů jsou Slováci. Vyberte prosím, zda akceptuje slovensky hovořícího lektora.
Máte požadavek na pohlaví lektora?
Výjimečně může být pohlaví lektora pro klienta důležité. Zkušenost ale ukazuje, že znalosti a pedagogické schopnosti lektora na pohlaví nezávisí.
Škola a ročník doučovaného:
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Možno vyplnit i „pracující“ apod.
Příklad: 3. ročník, gymnázium
Příklad: 1. ročník, ČZU
Kdy máte během týdne čas?
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Zadejte orientační časová rozmezí v týdnu, kdy by mohla výuka probíhat.
Příklad: Út: 13-18, St: celý den, Čt: 12-15
Příklad: Jsem časově zaneprázdněný, domluva další lekce vždy na předchozí.
Poznámka:
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Uveďte prosím další fakta, která by měl lektor znát. Pokud neuvedete jinak, předpokládá se začátek doučování co nejdříve.
Příklad: Začátek výuky prosím až od září, lekce třikrát týdně po 90 min.
Výběr lektora

 • cena výuky: 350 Kč/hod
 • zprostředkování bude rychlejší (protože se objednávka zobrazí více lektorům)
 • lektoři musejí respektovat vaše požadavky - podle nich se sami rozhodnou, zda si vaši objednávku převezmou
Mohou vás v různých předmětech vyučovat různí lektoři?
Může být obtížné najít lektora, který bude schopen doučit veškerou požadovanou látku ve všech předmětech. Proto doporučujeme vybrat "ano". To ale samozřejmě neznamená, že se takový lektor nenajde.
 • cena výuky: dle lektora
Výběr lektorů:
+ upřesnit požadavky na lektory
Cena: od do


Řazení:
Věk: od do let
Vzdělání:
Pohlaví:

TOP
Cena: Kč / 60 min
@
Může dojíždět:
Výuka u lektora:
více o lektorovi | přidat lektora do objednávky

   ( let)
Vyučované předměty:
Upřesnění kompetencí ve vyučovaných předmětech:
Škola nebo zaměstnání:
Doklady znalostí:
Zkušenosti, praxe:
Cena:
Kč / 60 min
Může dojíždět:
Upřesnění možností dojíždění:
Cena za dojíždění:
Výuka u lektora:
Upřesnění možností výuky u lektora:
Časové možnosti:
Slovní hodnocení tohoto lektora od jeho předchozích žáků (celkem: )
Tento lektor nemá zatím žádná slovní hodnocení.

Profily se nepovedlo načíst. Zkuste prosím obnovit tuto stránku.
Žádný lektor odpovídající všem zadaným požadavkům nebyl nalezen.
Mnoho lektorů nechce být veřejně zobrazováno na tomto místě, ale přesto u nás doučují.
Proto bude objednávka zobrazena všem relevantním lektorům.

Vybraní lektoři:
(zatím nikdo) Odebrat
pokud si žádný ze mnou vybraných lektorů moji poptávku nepřevezme, najděte mi jiného vhodného lektora
Kontakt na vás
Jméno doučovaného:
Zadejte prosím své jméno.
Zadejte jméno a příjmení doučované osoby. Příjmení uvidí pouze ten lektor, který si vaši objednávku převezme.
Příklad: Jan Novák
E-mail:
Zadejte prosím kontaktní e-mail.
E-mail má špatný formát, zkontrolujte prosím překlepy.
Na tento e-mail se zašle shrnutí objednávky, poté informace o převzetí objednávky lektorem a po několika týdnech prosba o hodnocení lektora. Tento údaj uvidí pouze ten lektor, který si vaši objednávku převezme, a administrátor serveru. Nikdy jej neposkytneme dalším osobám.
Příklad: kontakt@doucovanipraha.cz
Telefon:
Zadejte prosím kontaktní telefon, aby vás mohl lektor co nejrychleji kontaktovat.
Na zadaném telefonu bude kontaktovat náš lektor (ovšem pokud upřednostňujete e-mail, napíše vám e-mail). Tento údaj uvidí pouze ten lektor, který si vaši objednávku převezme, a administrátor serveru. Nikdy jej neposkytneme dalším osobám.
Příklad: 776 430 601
Preferovaný kontakt:  
Má vám lektor raději zavolat, nebo napsat e-mail? Výrazně lepší zkušenosti máme s domluvou po telefonu (je rychlejší, lépe si uděláte představu a vyhnete se případným průtahům nebo nedorozuměním), proto ji doporučujeme i vám.
Přibližná adresa:
Zadejte prosím alespoň přibližnou adresu.
Pokud vyžadujete dojíždění lektora, zadejte prosím ulici nebo zastávku MHD. V opačném případě postačí městská čtvrť (pro orientaci lektora, kde bude možné se scházet).
Příklad: ulice Sadová, Bílá Hora / MHD Lipanská, Žižkov
Jak jste se o nás dozvěděli:
Vaše osobní údaje (konkrétně jméno, e-mail a telefon) jsou zpracovávány podle Zásad zpracování osobních údajů. Jsou zpracovávány a archivovány pouze za účelem zprostředkování doučování prostřednictvím tohoto webu. NIKDY nebudou poskytnuty třetím osobám, s výjimkou lektora, který vás bude doučovat.
S tímto vyslovujete současně s odesláním objednávky svůj bezvýhradní souhlas.
Ochrana proti spamu - kolik je dvakrát čtyři? (číslicí)  

Zprostředkování doučování v Praze

kontakt@doucovanipraha.cz, telefon: 776 430 601

Provozovatel: Jan Matoušek, Hořanská 396, Červené Pečky, IČ: 87805855, vedený u ŽÚ v Kolíně.

Zásady zpracování osobních údajů

Chcete-li se stát našimi lektory, navštivte prosím stránky pro lektory.